Реклама

Реклама

Історія закладу

 

 

Літо 1985 року було незвичайним. Понад  120 дітей від 2 до 7 років з нетерпінням чекало на відкриття дитячого садка. Бригада будівельників радгоспу «Бортничі» завершувала свою роботу.

 І ось нарешті новий двоповерховий садочок з ніжною назвою «Берізка» гостинно відкрив двері, запрошуючи малюків у світлі, просторі групові кімнати.

Ключі  від «Берізки» урочисто вручив заступник директора ДПЗ «Бортничі» П.В.Глоба завідуючій Н.І.Українець.

У садочку було оснащено і працювало 6 дошкільних груп  та один перший клас. Творчий працьовитий колектив садочка із завзяттям облаштовував групові кімнати, піклувався про здоровя та розвиток дітей.

З 1986 по 2005 рік завідуючою працює Г.Ю. Гоманюк. У 2001 році дитячий садок передано на баланс Гірської сільської ради.

З 2005 року і до теперішнього часу завідує дитячим садком Н.М.Коваль.

Дитсадок розташований у центральній частині села Гора  відіграє важливу роль в житті села, бо кожна сільська родина пов’язана з дитячим садком. Вже перші випускники «Берізки» приводять в садочок своїх дітей. В цій чарівній країні ігор та занять завжди панує радісний настрій, сміх та веселий гомін 190 дітей від 2 до 6 років.

Завдяки підтримці Гірської сільської ради на чолі з головою Н.М.Шиян діти забезпечені свіжими корисними продуктами, сучасним обладнанням ігрових кімнат та майданчиків.