Реклама

Реклама

Колектив ДНЗ

 ГЕРБ ДНЗ «Берізка»

 

Наше кредо:

«Дитина  - майбутнє нашої держави

Дитина  замовляє розвиток»

 

Ніна Миколаївна Коваль – завідуюча ДНЗ «Берізка»

Освіта: вища педагогічна. Закінчила Київський державний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова за кваліфікацією «Викладач  педагогіки і психології (дошкільної), методист дошкільного виховання». Педагогічний стаж – 29 років

 


В своїй роботі використовує новітні сучасні технології управління, постійно дбає про створення  сприятливих  умов для особистісного становлення і творчої самореалізації кожної дитини, формування її життєвої компетентності, розвитку  ціннісного ставлення до людей, самої себе, природи, культури, світу.

Професійне кредо:

«Ніколи не зупинятися на досягнутому»

Ця творча , енергійна , комунікабельна , добра, мудра, жінка, відповідальний керівник, з високими організаторськими здібностями зуміла перетворити садок у привітну та привабливу оселю для малюків

За свою сумлінну, багаторічну та наполегливу працю була неодноразово нагороджена  Грамотами, подяками  відділу освіти Бориспільської райдержадміністрації, Головного управління освіти, Київської обласної адміністрації,  Премією ім. Олександра Черницького Бориспільської районної ради .

Ніна Миколаївна  була  обрана  делегатом  І  Всеукраїнського з’їзду працівників дошкільної освіти .

Особистий прийом громадян:

1,3 середа місяця

9.00 – 11.00

2,4 середа місяця

16.00 – 18.00

 

 

Бути завідувачем  ДНЗ - дуже складна та кропітка професія. Від кого залежить налагоджена  робота дошкільного навчального закладу? Звісно, насамперед, від керівника.

У тому, що завідувач має бути хорошим керівником, організатором, ніхто не сумнівається. Керувати професійно – справа складна. Справжній професіоналізм керівника- це уміння створити творчий   колектив.

Дитячий садок не може бути схожим на школу чи інші навчальні заклади. Він – дитячий садок, він – для дітей. І той, хто там працює, має насамперед розуміти перспективу розвитку поки що маленької людини і нести за неї відповідальність.

Завідувач ДНЗ повинен не тільки сам розуміти дітей, йому слід навчити цього педагогів. Він має бути на дві голови вищим у своїх знаннях , адже, якщо немає педагогічної грамотності, культури у завідувача, годі цього вимагати від колективу.

Основа роботи керівника – це не керування, а подолання перешкод, які заважають нормально працювати колективу.

Роки, проведені поряд з дітьми…Бачити, як на твоїх очах відбувається становлення людської особистості.

Чи може бути щось краще, ніж дивитися в допитливі дитячі очі, довірливо держати в своїх руках тендітну дитячу долоньку? Бути причетною до цього, впливати на розвиток і виховання дітей – це є сенсом життя  Ніни Миколаївни і її роботою.

Завданнями  педагогічного колективу, який вона очолює,   є створення умов для формування елементарних трудових та художньо – продуктивних навичок, самостійності, культури  та безпеки трудової діяльності;формування у дошкільників природничо – екологічної компетентності та відповідального ставлення до природного довкілля. Розвивати мовлення дітей дошкільного віку  відповідно до сучасних вимог , інноваційних технологій, методик виховання та навчання

Зміст освітньої роботи з дітьми нашого дошкільного закладу відповідає основним вимогам та концептуальним засадам Базового компоненту дошкільної освіти України – оволодіння змістом дошкільної освіти упродовж усього періоду дошкільного дитинства, визнання цінності кожної вікової сходинки в особистісному розвитку при повній реалізації дитиною своїх потенційних можливостей.

У своїй роботі педагогічний колектив активно використовує інноваційні педагогічні технології, що дає змогу урізноманітнити освітній процес в ДНЗ, зробити його цікавим для дітей, педагогів та батьків, які є повноправними учасниками освітнього процесу в нашому дошкільному закладі

Запрошуємо всіх людей, небайдужих до проблем дошкільного дитинства, відвідати наш сайт. Сподіваємось, що кожен знайде там корисну та цікаву інформацію.

 

Наші педагоги та вихователі

 

  Iсторія цієї професії дуже давня, але досізалишається новою та незвіданою. Про вихователів дитячого садка слід вести окрему розмову, бо вони першими прокладають дитині шляхи до знань, добра, краси. віри, надії та любові.

Чи можна виміряти педагогічну майстерність вихователя? Може кількістю вихованців, які, ставши справжніми людьми, несуть по світу добро сердець і красу від щедрої любові своєї виховательки? Дитячий садок - це той світ, в якому дитина живе у найважливіший період для свого розвитку і від того, як вона тут живе, залежить не тільки її майбутнє, але й майбутнє родини і всієї країни. Якщо дитина живе з похвалою, вона вчиться захоплюватись, якщо дитина живе з честю, вона вчиться справедливості. Якщо дитина живе в безпеці, вона вчиться вірити. Якщо дитина живе дружбою, вона вчиться знаходити у світі любов. Створити такий світ можуть тільки справжні майстри. 


 

Ніна Василівна Голубнича - практичний психолог

Спеціаліст вищої категорії, має звання «вихователь-методист».

Освіта : вища педагогічна. Закінчила Київський Державний педагогічний інститут ім.М.П. Драгоманова за кваліфікацією «Викладач педагогіки і психології (дошкільної), методист дошкільного виховання».

Педагогічний стаж - 31 рік

Життєве кредо : «Вік живи – вік учись»

Професійне кредо: «Дайте дитинству дозріти в дітях» Д.Дідро

Практичний психолог сприяє зміцненню та збереженню фізичного та психічного здоров’я дітей, здійснює повноцінний розвиток нахилів, здібностей дитини, дбає про емоційний комфорт, виховання кожної дитини, як індивідуальності, особистості. Під час індивідуальної роботи забезпечує особистісно-орієнтовний підхід до кожної дитини з урахуванням вікових психологічних особливостей. Вивчає запити батьків, сприяє підвищенню їх психологічної культури і компетентності. Надає практичну допомогу педагогам у створенні розвивального середовища та сприятливого психологічного клімату в кожній групі дитячого садка. Використовує новітні технології в організації розвивальної та корекційно-відновлювальної роботи , щоб сформувати у дітей високий рівень розвитку пізнавальних процесів, креативність мислення, високу культуру поведінки, адекватну самооцінку.

 

 

 Людмила Миколаївна Велігоцька - музичний керівник 

Освіта: Неповна вища.

Закінчила курси «Організація свят і розваг у дошкільному навчальному закладі»

Педагогічний стаж: 17

Сучасна музична педагогіка поєднує багато музично-педагогічних систем та концепцій. Усі вони пов’язані однією метою – виховання цілісної, гармонійно розвиненої особистості. Щоб у дітей постійно виникало бажання фантазувати, творити, йти назустріч незвіданому світу музики, потрібно бути кваліфікованим педагогом. Ефективним середовищем для усвідомлення дитиною культурного досвіду людства,його моральних і культурних цінностей, для формування у дитини різновидів компетенції та творчої самореалізації є заняття та дитячі свята. У кожне заняття потрібно вкладати частинку своєї душі, щоб насолоджуватися злагодженим звучанням дитячих голосів.

Життєве кредо: «Світ такий, як він є, і лише від нас залежить, що ми в ньому робимо»

 

 

Тамара Миколаївна Чайка – вихователь

Освіта: неповна вища, «спеціаліст 9 розряду».

Закінчила Переяслав-Хмельницьке педагогічне училище.

Педагогічний стаж: 28 років

Життєве кредо: «Стався до людей так, як хочеш, щоб ставилися до тебе»

Професійне кредо: «»Хай оживає істина стара: «Людина починається з добра!»

 

 

Ольга Леонідівна Тендітна – вихователь.

Спеціаліст І категорії, має звання «вихователь-методист»

Освіта: повна вища. Закінчила Глухівський державний педагогічний університет.

Педагогічний стаж – 14 років

Життєве кредо: «Є на світі три шляхи: Вір! Надійся! Люби!»

Професійне кредо: «Завжди, скрізь і всюди – хочу, можу, буду!»

 

 

Валентина Дмитрівна Бондар– вихователь

Освіта: Спеціаліст вищої категорії, має звання «вихователь-методист».

Закінчила Київський Державний педагогічний інститут ім. М.П.Драгоманова за кваліфікацією «Викладач педагогіки і психології(дошкільної), методист дошкільного виховання»

Педагогічний стаж – 31 рік Життєве кредо: «Людина творить себе сама. Кожен з нас є таким, яким хоче бути»

  

 

Тетяна Олексіївна Науменко– вихователь

Освіта: загальна Закінчила курси «Гра як форма пізнання світу дітьми дошкільного віку»

Педагогічний стаж – 9 років

Життєве кредо : «Люби те, що робиш, і тоді праця підніметься до творчості»

 

 

Оксана Вікторівна Прохорова - Вихователь.

Спеціаліст 9 розряду .

Освіта: базова вища, бакалавр.

Закінчила Рівненський державний гуманітарний університет.

Педагогічний стаж: 7 років

Життєве кредо: «Дивитися на світ очима дитини, бачити світ іншого – основа для взаєморозуміння»

 

 

Вікторія Вікторівна Миргородська - Вихователь.

Освіта: повна вища. Закінчила Київський університет ім. Б. Грінченка

Педагогічний стаж: 3 роки

Життєве кредо: «Все добре – у свій час. Це значить – зростати, досягати, зберігати й удосконалювати»

 

 

Тетяна Іванівна Петренко - вихователь.

Освіта: повна вища.

Закінчила Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г. Сковороди»

Педагогічний стаж: 1 рік

Життєве кредо: « День переходить на ніч, а діти залишаються в серці назавжди»

 

 

Наталія Сергіївна Луба– вихователь

Освіта: повна вища. Державний вищий навчальний заклад.

Закінчила «Університет менеджменту освіти»

Педагогічний стаж: 2 роки Життєве кредо: «Все добре – у свій час. Це значить – зростати, досягати, зберігати й удосконалювати»

 

 

Наталія Валентинівна Луба – вихователь.

Освіта: Навчається на ІІ курсі Державного вищого навчального закладу «Переяалав-Хмельницького державного педагогічного університету ім.Г.Сковороди»

Педагогічний стаж: 1 рік

Життєве кредо: «Жити, любити, творити, діяти»

 

  

Світлана Михайлівна Чабак- вихователь

 

Освіта: повна загальна. Закінчила курси «Морально-етичне виховання дітей дошкільного віку»

Педагогічний стаж – 3 роки

Життєве кредо: «Без любові не буває перемог» 

 

  

Вікторія Василівна Кириченко– вихователь

 

Освіта: повна загальна.

Педагогічний стаж- 2 роки

Життєве кредо: «Дитина – моє друге серце, моє єство» В.Сухомлинський

 

Людмила Костянтинівна Бондар– вихователь

Освіта: неповна вища «спеціаліст 9 розряду».

Закінчила Кременецьке педагогічне училище.

Педагогічний стаж: 21 рік

Життєве кредо: «Люби - всіх, довіряй – обраним, не роби зла нікому» В.Шекспір 

 

 

Вікторія Михайлівна Пилипенко– вихователь

Освіта: повна загальна.

Пройшла курси «Розвиток пізнавальної сфери дітей за допомогою технік арт-терапії в умовах навчального закладу»

Педагогічний стаж – 6 років

Життєве кредо: «Дитина – цінний паросток, який стане могутнім деревом. А доти цей паросток треба поливати добротою, любов’ю та щирістю»

 

 

 

 

 

 

Наші кухарі:

 


 Віра Григорівна Ничик – старший кухар

В дитячому садку працює – 31 рік


Софія Андріївна Марковська – кухар.

В дитячому садку працює – 36 років


Валентина Юхимівна Євтушенко – підсобна робоча кухні .

В дитячому садку працює – 5 років 

 

 Завідуюча господарством

 

Анна Миколаївна Піцюра.

Працює в дитячому садку з 2013 року


 

Наші медсестри

 

 

Оксана Петрівна Тищенко

В дитячому садку працює  - 6 років  

                              

 

Вікторія Вячеславівна Яцюта.

В дитячому садку працює з 2013 року

 

 

 

Помічники вихователя:

 

Віра Григорівна Бондар - помічник вихователя 

Працює в дитячому садку – 2 роки

Життєве кредо:

«Життя для добрих справ»

  

Марина Миколаївна Петрунь - помічник вихователя

Працює в дитячому садку з 2013 року.

Життєве кредо:

« Безперервно самовдосконалюватись, розвиватись, іти вперед, любити тих, хто поруч»                                                                                                                      

 

Любов Михайлівна Проценко– помічник вихователя

Працює в дитячому садку – 31 рік

Життєве кредо:

«Діти – це радість і щастя»

  

Оксана Григорівна Мороз– помічник вихователя

В дитячому садку працює – 1 рік

 Життєве кредо :

«Радіти життю в усіх його проявах!»

 

Раїса Петрівна Паненко – помічник вихователя.

Працює в дитячому садку  7 років

Життєве кредо: «Добре імя дорожче за багатство, та добра слава краща за срібло і золото»

 

Катерина Іванівна Пугач – помічник вихователя.

Працює в дитячому садку  24 роки

Життєве кредо: «Життя нічого не дає людині без наполегливої праці»

 

Надія Григорівна Мельник – помічник вихователя.

В дитячому садку працює  4 роки.

Життєве кредо: «І нехай доля не справедлива... але життя гра! Грай красиво!»

 

 

Щоб у дитячому садочку було тепло і затишно дітворі дбають оператори газової котельні

Анатолій Григорович Кухтик та  Михайло Петрович Шеремет,

та обслуговуючий персонал Манько Роман Петрович.

 

Оберігає порядок  Штуц Надія Степанівна.

В дитячому садку працює – 8 років.