Реклама

Реклама

Гуртки

Гурткова робота за перспективними планами та авторською програмою

2013 – 2014 н.р.

На базі ДНЗ «Берізка» працює шість гуртків: «Народна скарбничка», «Маленькі казкарики»,  «Музичні перлинки», «Пластилінографічна краса», «Чарівний світ природи», "Веселий чобіток".

   Мета керівників гуртків:

       Створити умови для самореалізації всіх вихованців.

       Розвивати розумові, творчі, креативні здібності дошкільнят.

       Виявляти обдарованих дітей.

       Сприяти формуванню позитивно-стійких взаємодій в співтворчості дітей, педагогів та батьків.

 

«Народна скарбничка»

(вид - народознавство)  Керівник: вихователь В.Д. Бондар

Мета гуртка -  формувати у дітей патріотичні почуття, національну свідомість дошкільників, розвивати мовлення, мислення; виховувати почуття любові до своєї Батьківщини.

 

   

 

    

 

" Пластилінографічна  краса"

 (вид – образотворча діяльність, ліплення)

Керівник: Т.О. Науменко 

Мета гуртка – розвивати уяву,творчу фантазію, відчуття кольру , естетичне сприймання. Діти вчаться поєднувати аплікацію, конструювання з малюванням, виконують декоративні та сюжетні композиції, використовуючи в роботі різні матеріали та техніки виконання робіт.Роботи юних митців прикрашають коридори дошкільного закладу та є постійними учасниками районних конкурсів та виставок .

   

 

    

«Маленькі казкарики»  (вид – театралізована діяльність)

Керівник: вихователь Л.К. Бондар

Театр – це диво! А головніше , це диво ми можемо творити самі. Можемо зростати, міцніти і розвиватися в процесі його творення . У нашому садочку театральний гурток діти відвідують із задоволенням  тому , що для них це свято : яскраве дійство, цікаві перевтілення, бурхливі оплески і щирі усмішки. Без акторських вмінь наших артистів не відбувається жодне дитяче свято .

   

«Музичні перлинки»

(профіль – музичне виховання)

Керівник: Л.М. Велігоцька

Музично-театральна діяльність посідає особливе місце в житті дитини, оскільки є найбільш доступною і відповідає зацікавленням малюків. Робота над музичними казками для самих дітей є цікавою грою, наукою перевтілення, розвитком музичних здібностей і акторської майстерності. Тож завданням керівника гуртка є допомогти дитині пізнати і зробити своїм духовним надбанням спадщину рідної культури через музичну та театральну діяльність.

 

 

 

 Екологічний гурток «Чарівний світ природи»

 Керівник: вихователь О.Л. Тендітна

 Мета гуртка:  Формувати в дітей основи екологічної свідомості, знання про природне і оточуюче середовище. Створювати атмосферу соціально екологічного

 сприяння для повноцінного розвитку дитячої особистості.

 

  

 

  

 

  

  

 

  

 

 

 

«Веселий чобіток»

(вид - танцювальний)

Керівник:Терновенко І.Ю.

Керівник гуртка вивчає з вихованцями народні та сучасні танці , вчить відчувати ритм і рухатися в такт музиці граційно і красиво. Наші талановиті вихованці наша гордість. Хореографічні композиції у їх виконанні прикрашають свята та розваги у нашому садочку.